Home / Ekonomi / Njihuni me Këmbimin Valutor, 05 Maj 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 05 Maj 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane . Ndërkohë Dollari dhe Paundi Britanik dhe kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Njihuni me Këmbimin Valutor, 05 Maj 2021

Check Also

Krijimi i Bitcoin/ Ekonomistja: Nëse humbet kodin paratë

Tashmë prej disa kohësh monedhat digjitale kanë arritur vlera marramendëse dhe shumë persona kanë filluar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 3 =