Home / Aktualitet / Një tjetër lajm i trishtë/ Koronavirusi i merr jetën ish-prefektit të Vlorës (EMRI)

Një tjetër lajm i trishtë/ Koronavirusi i merr jetën ish-prefektit të Vlorës (EMRI)

Ditën e sotme ka ardhur lajmi i ndarjes nga jeta të ish- Prefektit të qarkut të Vlorës, Eduard Veçani. Mësohet se ai ka ndërruar jetë pas infektimit me koronavirus.

Prej disa ditësh Veçani ishte i shtruar në spital dhe gjendja e tij u përkeqësua ndjeshëm.

Eduard Veçani ka qenë një prej personave të angazhuar në qytetin e Vlorës.

Check Also

Ka efekte të pabesueshme shëndetësore, kjo është barishtja shqiptare shumë e kërkuar

Laboti i egër është njohur më parë si bar i keq, por mund të konsiderohet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 4 =