Home / Aktualitet / Një nga modelet më seksi shqiptare/ Fotot e fundit të Arbenitës duhet t’i shihni patjetër

Një nga modelet më seksi shqiptare/ Fotot e fundit të Arbenitës duhet t’i shihni patjetër

Modelja shumë seksi Arbenita është komentuar shumë në mediat rozë për format e saj perfekte.

Profili i saj në rrjetet sociale është plot me foto seksi nga projektet e saj në fushën e modelingut.

Arbenita ka punuar me shumë firma të njohura dhe tashmë ajo ka një sukses si modele jashtë kufijve shqiptarë. Modelja ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale klu dhe ndan fotot e saj më provokuese dhe projektet.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Arbenitës të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Një nga modelet më seksi shqiptare/ Fotot e fundit të Arbenitës duhet t’i shihni patjetër

 

Check Also

Publikohet bilanci i Covid-19 në vend: 306 raste të reja dhe 4 viktima në 24 orë, shqetësues numri i ulët i të shëruarve

Janë zbardhur të dhënat e fundit të COVID-19 në Shqipëri nga Ministria e Shëndetësisë. Janë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + 2 =