Home / Aktualitet / “Një grua ulëret…”/ Dalin pamjet pas vrasjes së Kudret Saliajt nga ish-vjehrri Mexhit Picari(VIDEO)

“Një grua ulëret…”/ Dalin pamjet pas vrasjes së Kudret Saliajt nga ish-vjehrri Mexhit Picari(VIDEO)

Mexhit Picari vrau me 5 plumba ish-dhëndrin e tij në mes të lokalit, bashkëshortin e vajzës në proces divorci, Kudret Saliaj 41 vjeç, pak minuta para seancës së 5-të, pasi më parë gjykata kishte vendosur që fëmijet t’i lërë la me babanë.

Pamje të reja vijnë pas ekzekutimit të Kudret Saliajt nga ish-vjehrri i tij Mexhit Picari në qendër të një lokali në Tiranë. Siç shihet nga video shihet viktima i shtrirë dhe i mbuluar në gjak, ndërkohë që avokati Adriatik Cama shihet në këmbë. Sakaq një grua, e cila nuk dihet nëse është e afërme e viktimës, ulëret e frikësuar.

Check Also

U akuzuan për baste dhe lidhje me Ndraghetan, reagon vëllai i Igli Tares

Zv/ministri i Punëve të Jashtme, Agron Tare, në një intervistë për Adnkronos, i ka cilësuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − sixteen =