Home / Aktualitet / Nis fushata zgjedhore, PD transformon selinë blu (FOTO)

Nis fushata zgjedhore, PD transformon selinë blu (FOTO)

Partia Socialiste dhe Partia Demokratike do të hapin zyrtarisht sot fushatën elektorale për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Në sheshin Nënë Tereza po ngrihet podiumi ku njëri pas tjetrit pasditen e sotme do të ngjiten 222 kandidatët e opozitës së bashkuar.

Por çfarë ka ndodhur me selinë blu?

Në disa foto të publikuara në rrjetet sociale, shihet se në fasadën e selisë blu, puna ka nisur. Në fasadë është stampuar slogani, numri i fletës së votimit dhe sigla e PD.

PD transformon selinë blu (FOTO)

PD transformon selinë blu (FOTO)

Check Also

Thethi i bllokuar nga bora, ja sa familje rrezikojnë të mbeten pa votuar

Na ndajnë vetëm 2 ditë nga zgjedhjet e së dielës ndërkohë që banorët Shkodrës të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 4 =