Home / Aktualitet / Ngacmoi seksualisht një të mitur, në pranga 42-vjeçari

Ngacmoi seksualisht një të mitur, në pranga 42-vjeçari

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 42-vjeçar i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur.

Ai ishte shpallur në kërkim prej 21 marsit. “Në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre përpërpara përgjegjesisë ligjore, nga specialistët për Hetimim e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.3 u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit A. M., 42 vjeç, i shpallur në kërkim për veprën penale “Ngacmim seksual”, pasi me datë 21.03.2021, ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur”, thuhet në njoftimin e policisë.

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen − seventeen =