Home / Aktualitet / Ngacmoi seksualisht një 13 vjeçare, arrestohet 60 vjeçari në Golem

Ngacmoi seksualisht një 13 vjeçare, arrestohet 60 vjeçari në Golem

Policia e Kavajës ka arrestuar ditën e djeshme një 60-vjecar në Golem, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare.

Vajza dhe i dyshuari abuzues, ndodheshin në plazhin e Golemit për pushime, ndërsa mësohet se janë të dy nga Tirana.

Dyshohet se ai ka ngacmuar me fjalë vajzën dhe më pas ka kaluar edhe në veprime, duke e prekur të miturën në pjesët intime.

Por, pasi është arrestuar, 60 vjeëari nuk e ka pranuar përpara grupit hetimor se ka ngacmuar 13 vjecaren.

Ndërkohë, Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Check Also

“Romeo dhe Zhulieta” nuk u shpik nga Shekspiri, ja origjina e historisë tragjike

Romeo dhe Zhulieta, vepra më e mirënjohur e Uilliam Shekpisrit, e shkruar diku midis viteve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 − one =