Home / Showbizz / Nëna e Ritës publikon një video, i quan fëmijët e Kosovës pasuri kombëtare

Nëna e Ritës publikon një video, i quan fëmijët e Kosovës pasuri kombëtare

Nëna e Rita Orës, e cila e ka shoqëruar vajzën e saj në turneun e saj humanitar në Kosovë

Rita Ora është duke e vazhduar turneun e saj humanitar në Kosovë.

Ajo sot ka vizituar një konferencë për të rinj, derisa ka vizituar edhe një kopsht të fëmijëve.

Pas kësaj, këngëtarja kosovare ka postuar edhe një status të gjatë ka treguar për këtë vizitë.

‘Të shoh se si programet e UNICEF po ndikojnë pozitivisht në shëndetin dhe zhvillimin e fëmijëve dhe të rinjve tregon se sa e është e rëndësishme për ne që t’i mbështesim ata. Nuk më pritet të ju tregoj më shumë për punën që kam parë, kë kam takuar dhe pse jam kaq krenare që jam e përfshirë në kampanjën SocerAid me Unicef këtë vit”, ka shkruar artistja.

Pas këtyre fotove, nëna e Ritës, Vera ka postuar një video ku shihet në vizitën e saj dje në Ferizaj në një lagje rruga e së cilës është e baltosur./Express

Check Also

Aksidentohet Aurela Gaçe, këngëtarja nxjerr pamjet: Sapo me goditi…

Aurela Gaçe është treguar gjithmonë transparente me ndjekësit e saj. Kështu ka ndodhur edhe me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + 4 =