Home / Showbizz / Në skenë e kuruar deri në detaje, Arbana Osmani habit me pamjen në përditshmërinë e saj

Në skenë e kuruar deri në detaje, Arbana Osmani habit me pamjen në përditshmërinë e saj

I shikojmë shpesh në ekran dhe mahnitemi me pamjen e tyre të kuruar. Por personazhet e famshme nuk janë dukur përherë kështu.

Me atlete të zeza, të sheshta, që i tregojnë gjatësinë reale, me rroba të zeza sportive, flokë të mbledhur dhe pa make-up, Arbana Osmani duket si një vajzë e zakonshme e kryeqytetit në këto foto paparazzi.

Image

Por është kaq interesante të shohësh personazhet e televizionit në jetën e përditshme, ashtu si vetëm familjarët dhe të afërmit e tyre mund t’i shohin.

Në fakt, Arbana nuk shquhet për maninë për të qenë non stop e lyer dhe e kuruar. Në jetën e përditshme, ajo gjithnjë ka preferuar xhinset apo veshjet e rehatshme prej pambuku.

Check Also

Çfarë e lidh “Sadnën” me Tayna-n? Aktorja indiane bën veprimin e papritur

Aktorja indiane Sara Khan është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Sadnës” …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + 3 =