Home / Aktualitet / Në prag të fushatës elektorale, Basha boton për herë të parë një libër(titulli dhe çmimi)

Në prag të fushatës elektorale, Basha boton për herë të parë një libër(titulli dhe çmimi)

Kreu i PD-së Lulzim Basha i ka hyrë rrugës së botimeve, pasi në treg së fundi ka dalë libri i tij i titulluar “misioni im”, në të cilin flitet për sfidat e opozitës së këtyre 8 viteve, si dhe për arsyet se pse PD duhet të vijë në pushtet.

Në kopertinën që është zgjedhur të jetë e thjeshtë, shihet një foto e kryedemokratit, dhe titulli i librit më shkronja të kuqë “Misioni im”. Çmimi i librit në treg do të jetë 10 mijë lekë të vjetra, ndërkohë që kryedemokrati e cilëson këtë një ftesë publike ndaj qytetarëve, për të njohur më shumë vizionin e tij.

 

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight − one =