Home / Aktualitet / Në gjendje të rëndë nga Covid-19, prindërit e aktores shqiptare shtrohen në spital

Në gjendje të rëndë nga Covid-19, prindërit e aktores shqiptare shtrohen në spital

Prindërit e aktores Teuta Krasniqi janë shtruar në spital pasi kanë shfaqur komplikacione nga Covid-19.

Pas disa ditë luftë me Covid-19, prindërit e aktores janë shtruar në spital për të marrë një trajtim më të specializuar nga mjekët.

Lajmin e  ka bërë të ditur vetë i ati i aktores, Milazim Krasniqi i cili përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se ai dhe bashkëshortja e tij Edibja janë shtruar në spital.

Check Also

Vjosa Osmani mbështet Albin Kurtin: Të padisim Serbinë për gjenocid

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në konferencën e përbashkët për media me presidentin slloven Borut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − eight =