Home / Kronike / Kronike / Në ashensor, 24 vjeçari përdhunon 11 vjeçaren. Habit në Polici me justifikimin e tij

Në ashensor, 24 vjeçari përdhunon 11 vjeçaren. Habit në Polici me justifikimin e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një 24 vjeçar përdhunoi në ashensor një 11 vjeçare. Sipas gazetës greke ngjarja u zbulua nga psikologia e shkollës, e cila kishte folur me vajzën.

Vajza i kishte rrëfyer se 24 vjeçari i kishte thënë që mos t’i treginte askujt për këtë që ka ndodhur.

Autori i dyshuar i krimit u arrestua nga policia dhe u dërgua në prokurori, ku e kishte pranuar akuzën, duke thënë se: “Nuk e dija që ajo ishte 11 vjeçe”. Mediat shkruajnë se djali e ka përdhunuar dy herë vajzën.

Check Also

Ambasada e SHBA në Kosovë: “Duhen hapa të menjëhershëm për zvogëlimin e tensionit në kufi”

Ushtruesi i detyrës së ambasadorit të SHBA-ve në Kosovë, Nicholas J. Giacobbe, ka zhvilluar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + 11 =