Home / Stili i jetes / Ndryshime në ‘look’ dhe veshje serioze, deputetët që tërhoqën vëmendjen në Kuvend

Ndryshime në ‘look’ dhe veshje serioze, deputetët që tërhoqën vëmendjen në Kuvend

Deputetët janë paraqitur këtë të enjte në Kuvend, për të mbajtur sesionin e radhës.

Ata nuk i kanë kushtuar vëmendje vetëm asaj se çfarë do të diskutohet në “tempullin e ligjeve”, por edhe dukjes e pamjes së tyre. Të kruar thuajse në çdo detaj, deputetët dhe deputetet janë parë në oborrin e Kuvendit mjaft në formë.

Në fotot e siguruara nga LSA, vëmendje tërheq deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti. Ajo shihet e buzëqeshur dhe e veshur me një kostum të zi. Në kampin opozitar, nga deputetet femra, vëmendje ka tërhequr Grida Duma.

Kjo e fundit duket se ka ndryshuar stil veshje dhe ‘look’, por duhet pranuar, që shihet mjaft në formë. Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku shihet në foto me një dosje në dorë dhe me një pamje serioze.

Nga deputetët burra, Evrin Salianji, Fatmir Xhafaj dhe Lulzim Basha ishin ata që ranë në sy për qëndrimin dhe stilin e veshjes. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

 

Check Also

Trump i kundërvihet Meghan Markle

Trump gjithashtu nuk i kurseu deklaratat e tij kundër Meghan Markle – duke pranuar se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + sixteen =