Home / Aktualitet / Ndjehen lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Ndjehen lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet i lehtë është regjistruar mbrëmjen e së hënës në Detin Adriatik.

Lëkundja e 3.2 ballë rihtër është ndjerë lehtë edhe në Durrës.

M.C

Check Also

Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë/ BE e gatshme të ndez frymën e bashkëpunimit mes palëve

Gjermania dhe Franca dëshirojnë të rigjallërojnë dialogun midis Serbisë dhe Kosovës. Samiti mbahet të premten. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − 10 =