Home / Bota / Rajoni / Ndërron jetë muzikanti i njohur nga Kosova

Ndërron jetë muzikanti i njohur nga Kosova

Muzikanti i njohur nga Kosova, Valton Berisha është ndarë nga jeta këtë të hënë.Lajmin e bëjnë me dije miqtë e tij nërrjete sociale.

Një ndër ata që shkruan për vdekjen e tij ishte dhe kompozitori Florent Boshnjaku, i cili that se shpirti i tij do të jetë gjithmonë prezent mes tyre, pavarësisht ndarjes nga jeta.

Eh more Valton …shpirti yt i mirë ka me qenë gjithmonë prezent mes neve .Pusho i qetë”, shkruan Boshnjaku.

(E.H/Faxweb.al)

 

Check Also

Misteri i madh i tërmeteve “binjakë” që po tremb sizmologët grekë

Shkencëtarët janë të shqetësuar për tërmetin e fortë që ndodhi në Thesali, si dhe sekuencën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + 10 =