Home / Aktualitet / Ndahet nga jeta parakohe vëllai i ish-deputetit të Partisë Demokratike

Ndahet nga jeta parakohe vëllai i ish-deputetit të Partisë Demokratike

Pëllumb Babasi vëllai i ish-deputetit të Partisë Demokratike, Ndriçim Babasi është ndarë nga jeta.

Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes së parakohsme të vëllait të ish-deputetit, ndërkohë që varrimi pritet të bëhet ditën e sotme në orën 15:00.

Për lajmin e trishtë ka reaguar edhe Partia Demokratike, ku nëpërmjet një mesazhi në facebook, i shpreh ngushëllime ish-deputetit Babasi dhe familjes së tij, për humbjen e madhe.

Postimi i PD: Partia Demokratike Dega 5 Tirane, me dhimbje te thelle i percjell kryetarit te deges tone z. Ndricim Babasi, ngushellimet me te sinqerta per humbjen e parakohshme te vellait Pellumb Babasi.

Puna jone e perditshme se bashku na ben te perjetojme gezimet dhe hidherimet e njeri tjetrit si nje familje e madhe. Ndaj sot, jemi me zemer prane familjes Babasi ne humbjen e njeriut te tyre te shtrenjte.

Ngushellime te sinqerta familjes, qoftë i parajsës  Demokrati i palodhur Pellumb Babasi

Percjellja per ne banesen e fundit diten e sotme ora 15:00 ne Fushe Kruje!

 

Check Also

Shpërthen Ilir Meta: Amerikanët e Ramës unë i kap për veshi…

Presidenti Ilir Meta ka folur me tone të ashpra mdaj kryeministrit Edi Rama, pasi shprehet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 5 =