Home / Kryesore / Ndahet nga jeta në moshën 82 vjeçare nëna e kryeministrit Rama

Ndahet nga jeta në moshën 82 vjeçare nëna e kryeministrit Rama

Është ndarë nga jeta Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama. Lajmi konfirmohet nga vete kryeministri i cili permes nje postimi ne rrjetet sociale ka ndare lajmin e hidhur.

Postimi i Ramës:
Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush. Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne sesa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mam🙏

Check Also

Twitter pranoi ‘një të metë të re’ të sigurisë, mund të ekspozojë të dhënat private të disa përdoruesve të Android

Vetëm disa javë pasi pësuan një sulm serioz të hakerëve, Twitter tashmë po përballet edhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 2 =