Home / Showbizz / “Na kalle!”/ Vajza e ish-deputetes shqiptare “tërbon” ndjekësit me pozat

“Na kalle!”/ Vajza e ish-deputetes shqiptare “tërbon” ndjekësit me pozat

Profili i saj në rrjetin social “Instagram” është i mbushur me fotografi mjaft seksi dhe provokuese.

Është fjala për modelen e njohur, Ada Deda, e cila shpeshherë komentohet pikërisht falë këtyre pozave.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, ku ka “djegur” rrjetin me poza “hot” me rroba banje. Ajo ka pozuar pranë një panorame shumë të bukur, ku në sfond shfaqet edhe deti.

Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj të cilët i shkruajnë: “Na kalle. Mu ngroh telefoni se dole ti. A ka mundësi të na lësh rehat me këto foto”.

Vajza e ish-deputetes i vë 'flakën' rrjetit me fotot sek*si nga ...

Ma bëri mami foton'/ Vajza e ish-deputetes demokrate Deda “tërbon ...

Check Also

U infektua me COVID-19, “Sadna” tregon si është gjendja e saj

Aktorja indiane Sara Khan, e njohur si “Sadna” nga seriali “Bidaai”, e ka fituar betejën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × one =