Home / Aktualitet / Mungoi për shkarkimin e Metës, Rudina Hajdari për tu bashkuar me familjen në SHBA

Mungoi për shkarkimin e Metës, Rudina Hajdari për tu bashkuar me familjen në SHBA

Deputetja Rudina Hajdari mungoi gjatë ditës së djeshme në Kuvend, ku u shkarkua presidenti i vendit Ilir Meta, pasi prej ditësh gjendet në SHBA, në përpjekje për të ribashkuar familjen e saj, pas angazhimit në politikë për disa vite.

Hajdari ka postuar një foto të vajzës dhe të bashkëshortit të saj, teksa shihen të dy të lumtur, ndërkohë që vetë Hajdari nuk do të jetë pjesë e katërvjeçarit të ardhshëm në Kuvend, pasi nuk u zgjodh deputete.

Vetë Rudina kishte treguar disa kohë më parë, se kishte pasur një ftohje në marrëdhënien me bashkëshortin, për shkak të largësisë, por duket se tashmë gjithçka është lënë pas krahëve, dhe i është bashkuar atij në SHBA.

Check Also

Një histori që të lë pa frymë, e një familje greke në Amerikë, në kërkim të rrënjëve shqiptare

Nga Altin RAXHMI- Këtë verë bëhen pesë vjet prej kur e pata intervistuar studiuesen amerikane Annette …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − 3 =