Home / Kryesore / Motra e Sharon Stone infektohet me Covid, aktorja shpërthen kundër atyre që refuzojnë të përdorin maska(FOTO)

Motra e Sharon Stone infektohet me Covid, aktorja shpërthen kundër atyre që refuzojnë të përdorin maska(FOTO)

Aktorja e njohur me famë  ndërkombëtare, Sharon Stone tha se motra e saj Kelly  është  prekur nga Covid-19 dhe ndodhet në  gjendje të  rëndë .

Ajo mes lotësh jep një  mesazh për të gjithë  ata të cilët nuk mbajnë  maska.

Nw një  foto në tw publikuar nw instagram, duket dhoma e spitalit në të cilën është  shtruar motra e saj së bashku me bashkwshortin.

Sharon ka dashur që të ndërgjegjësojë  të  gjithë njerëzit që nuk besojnë  në  ekzistencën e virusit dhe se duke mos mbajtur maskën ata rrezikojnë  veten dhe të  tjerët rreth tyre.

‘Vendi i vetëm ku ajo ka shkuar ka qënë  farmacia’, thotë  aktorja, duke treguar kështu se Kelly vuan edhe nga sëmundja e lupus dhe nuk ka një organizëm imun.

‘Kjo është  dhoma e spitalit të  saj. Njëri nga ju që nuk vendos maskë ia bëri këtë ’,shkruan e irrituar Sharon Stone, duke bërë përgjegjës  të gjithë ata që nuk respektojnë masat anti-covid për veten dhe të  tjerët.

Postim i plotë :

Motra ime Kelly, e cila vuan nga lupus, tani është edhe me Covid-19.

Kjo është  dhoma e saj në spital. Njëri nga ju që nuk mbani maskën ia bëri këtë .

Ajo nuk ka një organizëm imun, Vendi i vetëm ku ajo ka shkuar gjatë  kësaj periudhe është  farmacia.

Nuk ka as teste në vendin e saj vetëm nëse je simptomatik dhe duhen 5 ditë për të pritur rezultatet.

A mund të  përballeni të vetëm në këtë dhomë ?

Vini një maskë! Për veten dhe të  tjerët, ju lutem!

Check Also

Paradoksi, “një populli deputet”

Nga Afrim KRASNIQI- Gjatë muajve të verës PD në opozitë nisi një proces propozimesh për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two + 19 =