Home / Kryesore / Moti vijon të na surprizojë/ Ja çfarë pritet për orët në vijim

Moti vijon të na surprizojë/ Ja çfarë pritet për orët në vijim

Moti ditën e sotme do të vijojë i kthjellët me vranësira të pakta dhe mesatare në pjesën veriore dhe jugore.

Era do të fryjë Verilindje-Veriperëndim 1-8 m/sek e përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12 m/sek.

Valëzimi në det parashikohet i forcës 2 deri 3 ballë.

Check Also

Meta: Planifikime të çmendura për kapje votash kanë nisur, përshkallëzimi i krizës politike bëhet edhe më kërcënues

Presidenti Ilir Meta ka ngritur në fokus shqetësimin në lidhje me situatën ekonomike në vend, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + 8 =