Home / Kryesore / Moti për sot, 6 qershor 2021

Moti për sot, 6 qershor 2021

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira  mesatare deri të dendura. Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë të larta.

Temperaturat:

Zona malore       13/26°C

Zona e ulët         14/32°C

Zona bregdetare  16/29 °C

Check Also

Qytetari egjiptian fiton gjyqin ndaj Bashkisë Tiranë me dëmshpërblim 2.5 milionë lekë

Gjykata Administrative e Tiranës gjeti fajtore Policinë Bashkiake për diskriminim dhe i akordoi një dëmshpërblim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + eight =