Home / Kryesore / Moti për ditën e premte, 16 Korrik 2021

Moti për ditën e premte, 16 Korrik 2021

Moti parashikohet me alternime vranësirash dhe kthjellime në pasdite.

Në mesditë vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit lokal përgjatë relieveve
malore në jug dhe lindje të vendit. Lokalisht reshje në formën e shtrëngatave.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim – Jugperëndim me shpejtësi 1-10 m/s. Deti parashikohet
i forcës 2-3 ballë.

Check Also

“Perëndimi” kap 14.3 kg kokainë, arrestohet drejtuesi i mjetit. Detajet nga operacioni

Një sasi prej 14.3 kg kokainë u kap sot në Portin e Durrësit, por droga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 3 =