Home / Moti / Moti për ditën e mërkurë, 11 nëntor 2020

Moti për ditën e mërkurë, 11 nëntor 2020

Moti do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin falë kushteve të qëndrueshme
atmosferike.

Era, do të fryjë me drejtim Juglindje – Verilindje, 1-10m/sek, hera herës me rrahje në bregdet dhe zonat luginore deri në 18m/sek , duke u shoqëruar me një valëzim të forcës 2-4 ballë.

Check Also

Ftohet koha dhe temperaturat zbresin nën 0 gradë, ja parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 4 =