Home / Kryesore / Moti, e shtunë 20 mars 2021

Moti, e shtunë 20 mars 2021

Dita në vend përsëri parashikohet me diell e vranësira të pakta në veri të territorit.

Era do të fryjë me drejtim juglindje e veriperëndim e lehtë e përkohësisht mesatare në brigjet detare.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1 dhe 2 ballë.

Check Also

Fantazmat e lëvizjeve të kufijve aviten përsëri në Ballkan

Nga Akri  ÇIPA –   Fantazmat e lëvizjeve të kufijve aviten përsëri në Ballkan. Më …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − nine =