Home / Kryesore / Moti, 3 mars 2021

Moti, 3 mars 2021

Dita e merkurë parashikohet të ketë mot kryesisht të kthjellët, vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore në orët e mesditës.
Era nga kuadrati i veriut me shpejtësi 1-10m/sek. Deti i forcës 1-2 ballë.
Temperaturat parashikohen në:
zonat malore 0°C deri në 13°C
zonat e ulëta 2°C deri në 21°C
zonat bregdetare 5°C deri në 20°C

Check Also

Pesë pacientë nuk ia dalin dot me Covid-19, sa raste të reja u shënuan në 24 orët e fundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2584 testime, 465 të shëruar, 138 raste të reja dhe 5 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − 10 =