Home / Kryesore / Moti, 29 nëntor 2020

Moti, 29 nëntor 2020

Moti do të me vranësira të dendura dhe rreshje shiu me stuhi me aktivitet kryesor në orët e para të mëngjesit.

Gradualisht gjatë ditës rreshjet do të jenë me ndërprerje , nuk do të mungojnë dhe kthjellimet.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 1,0- 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me tendencë në rënie.

Check Also

Shqipëria nuk gjen qetësi/ Mbi 800 raste të reja, ja sa viktima u shënuan gjatë 24 orëve

Gjatë 24-orëve të fundit në vendin tonë, kanë ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit 7 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − seven =