Home / Kryesore / Moti, 29 mars 2021

Moti, 29 mars 2021

Moti do të nisë i vranët, por gradualisht vranësirat do të vijnë në pakësim kryesisht në mbrëmje.

Parashikohen reshje shiu me intensitet të ulët kryesisht në orët e mëngjesit e lokalisht në mesditë.

Era do të fryjë me drejtim juglindje-veriperëndim 1 deri 5 m/sek e përkohësisht në bregdet deri 10m/sek.

Check Also

BB: Pandemia fundosi Shqipërinë, vendi më i varfër në Rajon

Pandemia Covid -19 dhe tërmeti i 26-nëntorit 2019 e bënë me agresive varfërinë në Shqipëri. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − three =