Home / Kryesore / Moti, 26 shkurt 2021

Moti, 26 shkurt 2021

Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira mesatare dhe të dendura.

Parashikohen reshje shiu në veri e jug. Në qarkun Shkodër parashikohet që në mbrëmje të ketë shtrëngata, ndërsa në në majat e alpeve parashikohet borë.

Parashikohet mjegull e mjegullinë lokale nëpërlugina. Era do të fryjë me drejtim Jug- Jugperëndim 1-12m/sek. Përgjatë vijës bregdetare, luginës së Drinit, parashikohet erë e fortë me rrahje 25-30m/s. Valëzimi parashikohet i forcës 5-6 ballë

Check Also

“Këto janë tri pikat e tij të forta”, Spartak Ngjela tregon kush do t’i fitojë zgjedhjet e 25 prillit

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka mendimin se fitorja e Lulzim Bashës, në zgjedhjet e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − sixteen =