Home / Kryesore / Moti, 24 shkurt 2021

Moti, 24 shkurt 2021

Moti do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta
kalimtare në relievet malore.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje – Verilindje 1-15m/sek, duke u shoqëruar me valëzim të forcës 2-3 ballë. Mjegull / mjegullinë në orët e para të mëngjesit pranë zonave luginore.

Check Also

Shifra tragjike nga Covid-19 në vendin tonë: Qindra raste të reja dhe shumë viktima në 24 orë

Shqipëria ka regjistruar një tjetër bilanc tronditës të viktimave nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë njofton …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 4 =