Home / Kryesore / Moti, 22 shkurt 2021

Moti, 22 shkurt 2021

Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët në të gjithë territorin.

Edhe pse nga orët e mesnatës deri në orët e mëngjesit të ditës së shtunë reshjet e dëborës me intensitet të ulët do të jenë prezente përgjatë relieveve malore në Verilindje dhe Juglindje, gjatë ditës do të mbizotërojë mot kryesisht i kthjellët në të gjithë territorin.

Era do të jetë nga kuadrati i Veriut me shpejtësi mesatare deri në 10m/sek.

Check Also

Vaksinimi anti COVID në Shqipëri/ Epidemiologu Ilir Alimehmeti paralajmëron: Dimri i ardhshëm mund të përkeqësojë…

Epidemiologu Ilir Alimehmeti, ka komentuar deklaratën e kryeministrit Rama që procesi i vaksinimit në Shqipëri …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 5 =