Home / Kryesore / Moti, 20 prill 2021

Moti, 20 prill 2021

Moti parashikohet të jetë i kthjellët.

Do të ketë reshje shiu të cilat do të bëhen prezente në orët e pasdites me intensitet të ulët.

Era do të fryjë nga lindja-verilindja 2-10 m/s, e cila përgjatë vijës bregdetare do të fitojë intensitet deri në 20 m/s.

Check Also

Me letra fallco, si po trafikon krimi i organizuar shqiptarët drejt Anglisë

Krimi i organizuar shqiptar dhe ai gjeorgjian po shfrytëzon territorin e Irlandës si tranzit për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × one =