Home / Kryesore / Moti, 2 prill 2021

Moti, 2 prill 2021

Dita do të sjellë ndryshim të kushteve atmosferike. Orët me diell do të mbizotërojnë në të gjithë territorin. Në orët e mëngjesit do të ketë prezencë të mjegullës së dendur, kryesisht nëpër lugina.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut 2-10 m/s, përgjatë vijës bregdetare deri në 15 m/s.

Ajo që vlen për t’u theksuar janë temperaturat në vlerat minimale të cilat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku pothuajse i gjithë vendi do të jetë në vlera negative.

Check Also

Pesë pacientë nuk ia dalin dot me Covid-19, sa raste të reja u shënuan në 24 orët e fundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2584 testime, 465 të shëruar, 138 raste të reja dhe 5 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 5 =