Home / Kryesore / Moti, 14 mars 2021

Moti, 14 mars 2021

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti në vend per ditën e dielë do të nisë i kthjellët, por gradualisht do të shtohen vranësirat në veri e qendër të vendit. Në ekstremin verior do të nisin reshjet e shiut, pasdite e në mbrëmje.

Era do të fryjë me drejtim verilindje – veriperëndim 1-8m/sek, duke u shoqëruar me valëzim të forcës1 deri 2 ballë.

Check Also

Horoskopi 23 prill, ja parashikimi i yjeve për ju

DASHI Bëni kujdes sepse mund të keni grindje dhe tensione, në veçanti me ata që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 1 =