Home / Kryesore / Moti, 12 shkurt 2021

Moti, 12 shkurt 2021

Të gjithë menduam se dimri kaloi por muaji i fundit i dimrit meteorologjik ka rezervuar mot të acartë. Por pse kjo situatë? Rajoni i Ballkanit do të përfshihet si rrallë herë nga masa ajrore me origjinë arktike të cilat do të sjellin reshje dëbore deri në bregdet dhe temperatura të acarta.
Dita e premte parashikohet me mot të kthjellët dhe shtim gradual të vranësirave në mbrëmje.

Check Also

Pedagogia e Universitetit “Ismail Qemali” të Vlorës, denoncon ryshfetin dhënë kandidates për deputete të PS

Pedagogia e Universitetit “Ismail Qemali” të Vlorës, denoncon ryshfetin dhënë kandidates për deputete të PS …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 14 =