Home / Kryesore / Mot i kthjellët dhe me vranësira/ Ja si do të jetë dita e sotme

Mot i kthjellët dhe me vranësira/ Ja si do të jetë dita e sotme

Moti do të jetë kryesisht i kthjellët më vranësira të pakta kalimtare, këto kryesisht përgjatë relieveve malore.

Era do të jetë nga kuadrati i Jugut me shpejtësi deri në 8 m/sek. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1-2 ballë.

Check Also

RENEA aksion blic gjatë natës në Nikël, kryen kontrolle

RENEA ka zhvilluar një operacion blic gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e Niklës, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 7 =