Home / Kryesore / Mos harroni çadrat!/ Priten reshje shiu gjatë gjithë ditës

Mos harroni çadrat!/ Priten reshje shiu gjatë gjithë ditës

Vranësira të dendura, shira mesatar dhe intensiv do ketë gjatë paradites së sotme por mesdita dhe në vijim moti do të përmirësohet duke bërë që herë pas here të kemi intervale me kthjellime edhe pse reshjet mbeten prezente.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes por rënië me 3-4° sjell mesdita duke luhatur vlerat ditore nga 6°C deri në 20°C

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi perëndimor-jugperëndimor duke krijuar dallgëzim mbi 4 ballë./CNA.al

Check Also

Tjetër largim nga LSI, kush është ish-deputetja që i bashkohet PS

Deputetja Ediola Braha është larguar nga LSI për t’iu bashkuar partisë që qeveris vendin. Këtë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × three =