Home / Aktualitet / Morën pjesë në protestën për Klodian Rashën, jepen masat e sigurisë për tre të arrestuarit

Morën pjesë në protestën për Klodian Rashën, jepen masat e sigurisë për tre të arrestuarit

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në shtëpi” për Altin Koçin, Robert Poshnjarin dhe Vilson Kulemanin, të cilët morën pjesë në protestë për Klodian Rashën.

Vijon…

Check Also

Pyetja që bëjnë të gjithë: Pse domatet shqiptare nuk e kanë më shijen e dikurshme

Është e pamundur të gjesh një shqiptar që ka jetuar para 90-tës, e që s’ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six + seventeen =