Home / Showbizz / Modelja 40-vjeçare çmend rrjetin me fotot sensuale

Modelja 40-vjeçare çmend rrjetin me fotot sensuale

Alessandra Ambrosio, 40-vjeçarja nga Brazili ka bërë maksimumin për tu izoluar nga pandemia e Covid-19, pasi shesh është parë duke vizituar vende në të cilat nuk ka njerëz.

Bukuroshja ka treguar në rrjetet sociale se është izoluar tek familja e saj në vendlindjen në Brazil ku shpesh shihet breg detit.

Të enjten, Ambrosio tha është duke e shijuar më së miri jetën  dhe pse ndodhemi në mes të një pandemie.

“Po e shijoj shumë jetën dhe do e shijoj si një sirenë.”, tha Ambrosio.

Check Also

Albërie Hadërgjonaj tregon arsyen pse burri shkonte me të tjera

Albërie Hadërgjonaj është ndër ato personazhe që asnjëherë nuk nguruar të flasë hapur me publikun …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 6 =