Home / Aktualitet / “Mirë se vjen kryeministri Basha”, kreu i PD-së pritet me banderolën gjigande në Fier

“Mirë se vjen kryeministri Basha”, kreu i PD-së pritet me banderolën gjigande në Fier

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të vizitojë këtë të hënë qytetin e Fierit. Një pritje madhështore është duke u bërë nga simpatizantët e PD-së të cilët kanë dalë në qendër të qytetit me një banderolë gjigande ku shkruhet ‘Mirë se vjen kryeministri Basha’.

Ndërkohë makina me flamurin e PD-së, që i bien bories vazhdimisht kanë ‘pushtuar’ qytetin që prej orëve të para të mëngjesit. Bëhet me dije se Basha do të shkojë në këmb nga zona e Sharrës në qytetin e Fierit drejt qendrës.

Kandidatët e Partisë Demokratike në qytetin e Fierit janë: Eralda Tase, Sajmir Koreshi, Luan Baçi dhe Nusret Abdulla.

Check Also

Sherr te Liqeni i Thatë në Tiranë, 2 të rinj godasin me sende të forta një person

Një sherr mes disa personave ka ndodhur te Liqeni i Thatë në Tiranë. 2 të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − ten =