Home / Aktualitet / Mirditë/ Covid-19 “prek” gjimnazet, krijohen dy vatra të reja me koronavirus

Mirditë/ Covid-19 “prek” gjimnazet, krijohen dy vatra të reja me koronavirus

74 raste dhe dy viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

3 nga rastet e sotme ishin në Mirditë.

Tashmë në Mirditë janë dy vatra të reja me Covid-19.

Mësohet se kanë rezultuar pozitive një mësuese e gjimnazit të Rrëshenit si dhe një djalë i ri nga fshati Tarazh i Mirditës.

Check Also

“Zjarret në pyje kërcënim global si pandemia”, Erdogan: Inteligjenca turke po heton shkaqet

Presidenti i Turqisë Rexhep Tajip Erdogan i ka konsideruar zjarret në pyje një kërcënim global …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 2 =