Home / Aktualitet / Meta shfaqet i buzëqeshur në krah të Haradinaj

Meta shfaqet i buzëqeshur në krah të Haradinaj

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto në “Facebook”, në krah të të cilit qëndron ish-kryeministri i Kosovës, kreu i AAK Ramush Haradinaj.

Siç duket nga pamjet mes Metës dhe Haradinajt ka pasur një takim shumë miqësor.

“Sot me Ramushin, në këtë Pranverë Shqiptare”, shkruan Presidenti Meta.

Bëjmë me dije se ky është takimi i parë i liderëve të Kosovës, pas zgjedhjeve parlamentare të 14 shkurtit në Kosovë, ku fitoi Vetëvendosje./Opinion.al

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + 20 =