Home / Aktualitet / Meta ngre tonet: Kemi 2 banda mafioze që veprojnë në vend…

Meta ngre tonet: Kemi 2 banda mafioze që veprojnë në vend…

A do të jetë Meta Presidenti garant për një palë mbi palët? I pyetur në lidhje me këtë nga gazetarët në kuadër dhe të një pragfushate elektorale të elektrizuar Meta është përgjigjur se për këtë janë 2 garantë, ai dhe populli shqiptar.

“Shqipëria ka 2 garantë për sigurinë e vendit, është presidenti i republikës i cili bazohet në Kushtetutë dhe i dyti është populli i Shqipërisë sepse tani jemi përballë një bande ndërkombëtare dhe lokale të cilat kanë marrë përsipër të pastrojnë paratë e Ndrahgetas dhe mafies ndërkombëtare dhe sa herë do ta kërkojë populli presidenti i vendit do të jetë aty…”

Check Also

Nga lajmet për ndarjen me Shkëlzenin te marrëdhënia me ish-Kryeministrin, flet Armina Mevlani

Armina Mevlani prej disa vitesh tashmë po shijon romancën me djalin e ish kryeministrit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × one =