Home / Aktualitet / Meta bën lëvizjen e papritur, ja çfarë do të ndodhë në orën 11:30

Meta bën lëvizjen e papritur, ja çfarë do të ndodhë në orën 11:30

Një dita para zgjedhjeve parlamentare që do mbahen në vendin tonë, Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka dalë me një thirrje të fortë ku njofton se do të dalë në një konferencë të jashtëzakonshme.

Lajmi bëhet i ditur nga zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi, i cili njofton se Meta do të dalë në konferencë në orën 11:30.

Mesazhi i zëdhënësit të Metës:

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, do të zhvillojë sot në ora 11:30, një konferencë të jashtëzakonshme për mediat për parandalimin e krimeve të mëtejshme zgjedhore.
Thirrje të gjithë funksionarëve të drejtësisë dhe të policisë për të na ndjekur live.

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen + one =