Home / Sport / Messi ndryshon mendje? Kërkon takim urgjent me klubin e Barcelonës

Messi ndryshon mendje? Kërkon takim urgjent me klubin e Barcelonës

Messi mund të mos largohet nga Barcelona.

Sipas raportimeve të fundit që vijnë nga gazetari i njohur Gerard Romero, Messi ka kërkuar një takim urgjent me udhëheqësit e Barcelonës për të gjetur një rrugëdalje miqësore.

Në negociatat mes klubit dhe Messit do të jenë edhe avokatët e këtij të fundit.

Check Also

Ofendoi femrat kineze, basketbollisti amerikan pezullohet përjetë

Ty Lawson, basketbollist amerikan me shumë eksperiencë në NBA dhe që aktualisht luan në Kinë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × four =