Home / Sport / Messi dhe Suarez “kapen mat” së bashku, çfarë po bën dyshja e Barçës?

Messi dhe Suarez “kapen mat” së bashku, çfarë po bën dyshja e Barçës?

Lionel Messi është në qendër të vëmendjes për shkak se kërkoi largimin nga Barcelona.

Sot Jorge Messi u takua sërish me presidentin e Barcelonës, Josep Bartomeu, dhe më pas u raportua se argjentinasi mund të qëndrojë edhe një sezon tjetër në “Camp Nou”.

Messi dhe Suarez kanë një shoqëri të ngushtë njëri me tjetrin si brenda fushës ashtu edhe jashtë saj.

Së fundmi dyshja është munduar të qëndrojë larg syrit të medieve, por kamerat i kanë filmuar teksa argëtohen duke luajtur tenis.

Check Also

50 milion euro për Moratën, Atl Madrid i kthen përgjigje Juventusit

50 milionë euro. Kjo është shuma që Juventusi i ka ofruar Atletico Madridit për të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 4 =