Home / Aktualitet / Merr flakë në ecje e sipër një automjet, shpëton mrekullisht shoferi

Merr flakë në ecje e sipër një automjet, shpëton mrekullisht shoferi

Një automjet ka marrë flakë në aksin rrugor Levan-Ura e Mifolit.

Automjeti tip “Reno” me të cilën po udhëtonin shoferi dhe një pasagjer mori flakë në ecje e sipër.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz ndërsa makina është shkrumbuar nga zjarri.

Dyshohet se flakët janë shkaktuar nga një defekt në motor.

Check Also

Vizita e Escobar në Tiranë! Takime me Ramën dhe Bashën, mesazhi i ambasadës

 Ambasada e Shteteve të Bashkuara në vendin tonë, me anë të një postimi në rrjetin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 5 =