Home / Kryesore / Merr flakë makina ku udhëtonin VIP-at shqiptar/ Ermal Mamaqi: Me fat që jemi gjallë(VIDEO)

Merr flakë makina ku udhëtonin VIP-at shqiptar/ Ermal Mamaqi: Me fat që jemi gjallë(VIDEO)

Ishin nisur për t’u argëtuar dhe për të kaluar kohë të bukur mes miqsh, por udhëtimi për pak sa nuk u kthye në një tragjedi.

Ngjarja e frikshme i ka ndodhur shkrimtares Mirela Sula, Ermal Mamaqit dhe disa të tjerëve të cilit ishin nisur në një udhëtim drejt Tropojës.

Sula ka postuar një video në profilin e saj në “Instagram”, ku tregon se si furgoni me të cilin ata po udhëtonin ka marrë flakë në mes të rrugës. Fatmirësisht ata kishin arritur të dilnin në kohë nga mjeti.

Check Also

Dy Binjaket Shqiptare Mahnisin Jurinë E “The Voice Of Italy”, Ngrenë Në Këmbë Publikun

Dy binjake shqiptare suprizuan skenën e programit televiziv “The Voice of Italy” me këngën rap …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen − 2 =