Home / Aktualitet / Merr flakë autobusi plot me udhëtarë në Fier

Merr flakë autobusi plot me udhëtarë në Fier

Një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ka ndodhur sapo zbret vendin e njohur si Qafa e Koshovicës.

Mësohet se në momentin që mori flakë autobusi ka qenë i mbushur me udhëtarë të cilët lëviznin nga Levani për në Fier.

Me të diktuar flakët, drejtuesi i mjetit dhe fatorino kanë zbritur pasagjerët.

Mësohet se flakët kanë shpërthyer në pjesën e pasme të autobusit, e shkak mund të jetë një defekt në motor.

Check Also

Doli në sipërfaqe të ujit me duar të lidhura/ Dalin detaje mbi ngjarjen makabre në Korçë

Një ngjarje e rëndë kriminale ka tronditur Korçën, ku një 25-vjeçar është gjetur i hedhur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − one =