Home / Showbizz / “Më tha zhvishu të të bëj…”/ Moderatorja e njohur i lë të gjithë pa fjalë, tregon kërkesën e pazakontë që i ka bërë bashkëshorti i saj

“Më tha zhvishu të të bëj…”/ Moderatorja e njohur i lë të gjithë pa fjalë, tregon kërkesën e pazakontë që i ka bërë bashkëshorti i saj

Moderatorja e njohur italiane, Alessia Marcuzzi ka ndarë disa foto ‘hot’ në rrjetet sociale.

Gjithashtu ajo ka publikuar edhe disa fotografi ku shfaqet “topless”, foto e cila është pëlqyer shumë nga ndjekësit.

Mirëpo, ideja e realizimit të kësaj fotoje ka qenë e bashkëshortit të saj i cili ka shkrepur edhe fotot.

“Po, jam me të brendshme, por bashkëshorti më tha ‘zhvishu, të bëj një foto të çmendur. Mos më thuaj dy herë”, shkruan modelja e njohur bashkëngjitur me foton që ka marrë mijëra pëlqime.

“Më tha zhvishu të të bëj...”/ Moderatorja e

“Më tha zhvishu të të bëj...”/ Moderatorja e

Check Also

Dëshmia tronditëse e ish-truprojës së Britney Spears: I ati i jepte drogë dhe e mbante…

Ish-truproja i ikonës së popit, Britney Spears, ka bërë një dëshmi tronditëse. Ai ka treguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 5 =